Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Etkinlikler / KÜÇÜKÇEKMECE SANAYİ ETKİNLİĞİ VE ALIŞVERİŞ FESTİVALİNİN STARTI VERİLDİ

KÜÇÜKÇEKMECE SANAYİ ETKİNLİĞİ VE ALIŞVERİŞ FESTİVALİNİN STARTI VERİLDİ

Küçükçekmece Sanayi Etkinliği ve Alışveriş Festivalinin startı verildi. Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Kaymakamlığı ve Küçükçekmece Sanayici ve İşadamlari Derneği (KSİAD) iş birliği ile 29 – 31 Ekim tarihleri arasında Küçükçekmece Nikah Sarayı’nda düzenlenecek Küçükçekmece Expo 2015 Sanayi Etkinliği ve 22 – 26 Kasım tarihleri arasında Cennet Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Küçükçekmece Alışveriş Festivali’ne dair protokol davetliler ve basının önünde imzalandı. Raddisson Blue Otel’de 21 Şubat tarihinde gerçekleşen kahvaltılı protokol toplantısında Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcıları Güven Aydın, Recep Sencan, Mustafa Kuzugüden, Küçükçekmece Emniyet Müdürü Murat Oguzhan Kılıç, Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Küçükçekmece Müftüsü Cemalettin Bal, Küçükçekmece Halk Egitim Müdürü Metin Nari, Saglik Grup Baskani Ali Osman Koçal, KSİAD Başkani Ekrem Özen, İSİFED Başkani Mehmet Sandal, KSİAD Genel Sekreteri Şener Şanlı ile çok sayıda KSİAD üyesi sanayici ve iş adamı hazır bulundu.

Ekrem Özen: Belediyemiz ve Kaymakamlığımızın desteği bizler için son derece anlamlıdır. KSİAD Başkanı Ekrem Özen, Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sencan ve Kaymakam Harun Kaya tarafından imzalanan protokol sonrasında söz alan KSİAD Başkanı Ekrem Özen; Küçükçekmece için bir ilk olacak bu etkinliklerin sivil toplum kurulusu, yerel yönetim ve devlet iş birliği ile hayata geçecek olmasının da son derece anlamlı olduğunu kaydetti. Küçükçekmece’nin önemli bir sanayi potansiyelini barındırdığını kaydeden Özen; hayata geçecek etkinlikler ile bu potansiyelin bir araya gelmesinin ortak bir sinerji yaratacağını belirtti. Küçükçekmece Belediye Başkani Temel Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sencan ve Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya’ya sanayici ve iş adamlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür eden KSİAD Başkanı Ekrem Özen; “Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz ve Kaymakamımız Sayın Harun Kaya’nın destekleri bizler için son derece önemlidir. Küçükçekmece’de sanayimizi, ticaret hacmimizi, ihracat potansiyelimizi ve istihdama verdiğimiz katkıyı elimizden geldiğince arttırmak için bizler de Küçükçekmeceli sanayiciler olarak elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Recep Sencan: Etkinlikler ilçemiz adına hayırlı olacaktır. Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sencan ise Türkiye’nin kalkınmasının lokomotifi olan sanayiye büyük önem verdiklerini ve sanayicilerin her zaman arkasında olduklarını belirtti. Küçükçekmece’nin sanayi potansiyeli ile öne çıkan ilçelerden biri olduğunu kaydeden Sencan; “Bizler ilçemiz adına hayırlı olacağını düşündüğümüz için Küçükçekmece Expo 2015 Sanayi Etkinliği ve Küçükçekmece Alişveriş Festivali’ni destekleme kararı aldık. Bu etkinliklerin ilçemizdeki tüm sanayicilerimiz ve büyüklü küçüklü isletmeler için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Harun Kaya: Sanayicilerimize büyük önem veriyoruz. Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya da konuşmasına imzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyerek başladı. Kaymakamlık olarak sanayicilere büyük önem verdiklerini belirten Kaya; “Bu iki etkinlik sayesinde bölgemizdeki sanayici ve iş adamlarımızla beraber olma, onlarla daha sağlıklı bir şekilde fikir alış verişinde bulunma şansımız da olacaktır. İlçemizdeki sanayicilerin bir araya toplandığı bir sivil toplum örgütü olan KSİAD ve yerel yönetimimiz ile beraber, böylesi anlamlı bir proje için bir araya gelmiş olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum” diye konuştu.


Hakkında irmakaja_ksiad

Ayrıca Kontol Et

BAŞKANDAN

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Powered by themekiller.com